Zadzwoń do nas

  

→ NASI GŁÓWNI PARTNERZY:

Zebra Technologies - firma powstała w 1969 roku w USA. To wiodący i znany na całym świecie producent specjalistycznych urządzeń drukujących kody paskowe, etykiety i paragony, a także urządzeń do wykonywania nadruków na kartach plastikowych. Jako pierwsza na świecie wprowadziła urządzenia do drukowania i programowania znaczników radiowych RFID. Zebra jest także producentem drukującego sprzętu mobilnego, specjalistycznego oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych. Produkty firmy są dostępne w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach za pośrednictwem sieci partnerów handlowych. Oferowane przez Zebrę produkty cechuje najwyższa jakość i niezawodność przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.


 Datalogic - światowy lider technologiczny na  rynkach automatycznego rejestrowania danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiaru i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i znakowania laserowego. Ich wysokiej jakości produkty są nie tylko trwałe, ale spełniają wszelkie wymagania pod względem możliwości i funkcjonalności.


 

Armor - francuska firma produkująca wysokiej jakości taśmy termotransferowe. Marka ARMOR bardzo dobrze znana jest na rynku europejskim, gdzie posiada 40% udziału w sprzedaży.


 

Honeywell - producent wysokiej jakości wytrzymałych skanerów, terminali do odczytu kodów 1D i 2D oraz komputerów mobilnych i z przeznaczeniem na wózek widłowy. Firma uzupełnia swoje innowacyjne produkty w zaawansowane oprogramowania, usługi oraz profesjonalne rozwiązania, które pozwalają klientom efektywnie zarządzać danymi.


   

Advantech - jeden z największych producentów komputerów przemysłowych, komputerów panelowych, monitorów i wyświetlaczy przemysłowych, komputerów na wózki widłowe czy interaktywnych terminali samoobsługowych w magazynach. Urządzenia firmy Advantech wykorzystywane są z powodzeniem: w produkcji, wyposażeniu pojazdów w pokładowe komputery przemysłowe, handlu detalicznym, stanowiskach samoobsługowych jak i również w służbie zdrowia.


 
TSC - przodująca w dziedzinie drukarek etykiet firma z Tajwanu, posiadająca swoje oddziały na całym świecie (Niemcy, USA, Kanada, Meksyk, bliski wschód, Azja). Ponad 20-letnie doświadczenie i miliony sprzedanych drukarek termicznych wysokiej jakości klasują TSC w czołówce światowych producentów drukarek etykiet. Firma szczyci się dużymi możliwościami technicznymi, bogatym doświadczeniem przemysłowym i racjonalnymi cenami, które to cechy tworzą wartość jej produktów.


   
Extreme Networks - renomowany lider najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa, które dzięki swojej niezawodności doskonale nadają się do przedsiębiorstw produkcyjnych, uczelni, banków, telekomunikacji, urzędów i agencji rządowych na całym świecie. Oferuje sprzęt sieciowy, pozwalający na przewidywalne i bezpieczne dostarczanie aplikacji od centrum danych, po obszar dostępowy.


 
Citizen - firma produkująca kompleksową gamę rozwiązań drukarskich i projektuje swoje maszyny, aby spełnić specyficzne potrzeby każdej aplikacji. Asortyment obejmuje wytrzymałe, odporne na zanieczyszczenia drukarki etykiet do środowisk przemysłowych oraz kompaktowe biurkowe i przenośne urządzenia POS do sprzedaży detalicznej. Obejmuje również szybkie, wydajne drukarki mobilne do niezawodnego drukowania na miejscu, wysokiej jakości drukarki fotograficzne, które spełniają potrzeby profesjonalnych fotografów oraz mechanizmy drukowania do budowy systemu. Stale rozwijając rodziny termicznych drukarek kodów kreskowych oraz linii produktów OEM, firma Citizen Systems Europe jest liderem technologii mechaniczno-elektronicznej.


 
Getac - innowacyjny dostawca wzmocnionych komputerów, notebooków i tabletów. Specjalizuje się dostarczaniu urządzeń przystosowanych do działania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Produkty wyposażone są w wzmocnione obudowy, solidne podzespoły, zbudowane są z wysokiej jakości materiałów oraz posiadają certyfikaty wojskowe.


 
Epson - japoński producent drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlaniem obrazów. Firma Seiko Epson Corporation została założona w 1942 roku, z kolei marka Epson funkcjonuje od 1975 roku, a obecna nazwa przedsiębiorstwa używana jest od 1985 roku.


   
Global Technology Systems (GTS) - projektuje i produkuje wysokowydajne akumulatory, ładowarki i technologie zarządzania energią dla urządzeń mobilnych, w tym radiotelefonów, komputerów mobilnych, skanerów kodów kreskowych i przenośnych drukarek.


 
Panasonic - oferuje szeroką gamę najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, od światowej klasy sprzętu emisyjnego, interaktywnych wyświetlaczy i projektorów po zaawansowane zunifikowane systemy komunikacyjne oraz wytrzymałe notebooki i tablety. Panasonic z zaangażowaniem tworzy wyjątkowe i przystępne w obsłudze produkty i systemy biznesowe, z których każdy charakteryzuje się wielofunkcyjnością i zaawansowanym cechami.


 
SATO - pionier oraz wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie Automatycznej Identyfikacji i Zbierania Danych, zwiększających efektywność technologii kodów kreskowych i RFID. SATO produkuje innowacyjne i niezawodne systemy automatycznej identyfikacji oraz oferuje kompletne rozwiązania dla różnych branż dzięki integracji sprzętu, oprogramowania, dostaw materiałów eksploatacyjnych oraz usług serwisowych.


   
Unitech - firma założona w 1979 roku na Tajwanie. Jako globalny dostawca technologii AIDC (automatyczna identyfikacja i przechwytywanie danych) z ponad 30-letnim doświadczeniem, Unitech produkuje szeroką gamę komputerów mobilnych dla przedsiębiorstw, wytrzymałe podręczne urządzenia PDA, tablety przemysłowe, czytniki RFID, skanery kodów kreskowych, zintegrowane urządzenia do obsługi klientów i inteligentnego życia. Produkty Unitech wnoszą wartość dla klientów na całym świecie w różnych branżach, takich jak logistyka, opieka zdrowotna, sprzedaż detaliczna, magazynowanie, produkcja, transport i usługi terenowe.


 
Elo - portfolio produktów firmy obejmuje szeroki wybór interaktywnych wyświetlaczy dotykowych o przekątnej od 10 do 70 cali, komputerów z ekranem dotykowym typu all-in-one, ekranów dotykowych OEM oraz kontrolerów i monitorów dotykowych. Wykorzystywane są m.in. w automatach do gier, kioskach interaktywnych, systemach hotelarskich, terminalach w punktach sprzedaży, wyświetlaczach nawigacyjnych, interaktywnych wyświetlaczach detalicznych i aplikacjach transportowych.


 

→ NASI PARTNERZY:

   

Acronis - firma założona w Singapurze w 2003 r. i zarejestrowana w Szwajcarii w 2008 r.. Ma obecnie ponad 1400 pracowników w 18 krajach. Jego rozwiązaniom zaufało ponad 5 milionów konsumentów i 500 000 firm, w tym 100% firm z listy Fortune 1000. Produkty Acronis są dostępne za pośrednictwem 50 000 partnerów i usługodawców w ponad 150 krajach w ponad 30 językach. Ustanawia standardy w zakresie cyber ochrony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom do tworzenia kopii zapasowych, ochrony przed ransomware, disaster recovery, przechowywania oraz synchronizacji i udostępniania plików dla przedsiębiorstw.


   

Aaeon - wiodący producent komputerów przemysłowych. Ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pozwala na proponowanie nowatorskich rozwiązań dla przemysłu, transportu, rozrywki i innych w oparciu o najnowsze technologie. Firma gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, potwierdzonych wieloma certyfikatami, oraz profesjonalne wsparcie techniczne i aplikacyjne.


 

ALTECH - od 1991 roku projektuje, produkuje i sprzedaje maszyny przemysłowe i systemy etykietowania do identyfikacji materiałów wykorzystujących etykiety samoprzylepne, linerless i sleeve.


 

Aruba Networks - wiodący dostawca rozwiązań pozwalających na budowę sieci mobilnych, które łączą w sobie centralnie konfigurowalne sieci bezprzewodowe, wysoki poziom ochrony (opartej o kontrolę tożsamości )oraz zapewnienie komunikacji nawet w sytuacji, gdy klient WLAN przemieszcza się pomiędzy sieciami WLAN, LAN czy sieciami komórkowymi.


 

Axicon - światowy lider w dziedzinie weryfikacji kodów kreskowych, który produkuje własne weryfikatory od 1989 roku. Weryfikatory kodów kreskowych Axicon są używane na całym świecie i są w pełni zgodne z międzynarodowymi standardami ISO / IEC zarówno dla liniowych, jak i matrycowych kodów kreskowych. Weryfikatory te służą do pomiaru jakości drukowanych kodów kreskowych na wszystkich poziomach opakowań produktu.


 

Bartec - lider światowego rynku w ochronie przeciwwybuchowej. Od kilku lat znajduje się na czele najbardziej rozpoznawanych na rynku firm, które produkują urządzenia elektryczne oraz elektroniczne z certyfikatem ATEX / EX Zone. Produkty i rozwiązania BARTEC zapobiegają wybuchom wszędzie tam, gdzie mogą wystąpić niebezpieczne substancje, takie jak łatwopalne ciecze, gazy i pyły, a także zapewniają bezpieczeństwo ludzi i ochronę środowiska. Klientami są przede wszystkim firmy z branży naftowej i gazowej, a także firmy chemiczne, petrochemiczne i farmaceutyczne z całego świata.


 

Brother - firma powstała w 1908 roku w Nagoi w Japonii. Od ponad 50 lat obecna jest też na rynku europejskim, a w Polsce od 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji akcesoriów biurowych, głównie drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów.


 

CAB - założony w 1975 roku największy europejski producent systemów do drukowania etykiet. Siedziba firmy znajduje się w Niemczech. Lider w branży w dziedzinie automatycznego i precyzyjnego etykietowania. W roku podatkowym 2019 firma osiągnęła 90 mln Euro obrotu grupy. Wszystkie elementy mechaniczne i plastikowe zastosowane w urządzeniach są produkowane w zakładzie Sömmerda w pobliżu Erfurtu.


 

 

Cambium Networks - czołowy, globalny dostawca szerokopasmowych rozwiązań bezprzewodowych. Spółka Cambium Networks ma siedzibę niedaleko miasta Chicago, jej centrum badań i rozwoju znajduje się w Wielkiej Brytanii oraz w Indiach. Za pośrednictwem własnego, szerokiego porfolio niezawodnych, skalowalnych i bezpiecznych platform szerokopasmowych point-to-point (PTP), point-to-multipoint (PMP) oraz Wi-Fi spółka Cambium Networks umożliwia wybudowanie silnej i łatwej w utrzymaniu sieci komunikacyjnej. Spółka posiada obecnie ponad pięć milionów anten dostępu oraz radiowych anten szkieletowych (backhaul), które wykorzystywane są w ramach tysięcy wymagających sieci w ponad 150 krajach.


 
CipherLab - firma założona w 1988 roku. To światowy lider w zakresie rozwiązań AIDC dla firm działających w wielu branżach. Dostarcza rozwiązania przedsiębiorstwom różnych rozmiarów. Klienci wybierają firmę CipherLab ze względu na rozbudowaną sieć wiarygodnych partnerów, wartości, wydajność i jakość.


 
Cisco - pomaga wykorzystać szanse jutra, udowadniając, że niesamowite rzeczy mogą się zdarzyć, gdy połączysz niepołączone. Firma została założona w 1984 r. przez niewielką grupę informatyków z Uniwersytetu Stanforda. Dziś zatrudnia ponad 71 000 pracowników na całym świecie. Firma koncentruje się na rozwiązywaniu problemów biznesowych już od samego początku istnienia. Stawia na tworzenie długotrwałych partnerstw z klientami, współpracę w celu identyfikacji potrzeb klientów i dostarczanie rozwiązań, które napędzają ich sukces. 


 
Comex - firma rozpoczęła działalność w 1987 roku. Od samego początku swojej działalności firma uczestniczyła w tworzeniu rynku automatycznej identyfikacji w Polsce. W 1992 roku wyodrębniony został dział COMEX RFID, który zajmuje się technologiami automatycznej identyfikacji, a szczególnie RFID. Unikalny park maszynowy pozwala firmie na zaprojektowanie i wyprodukowanie tagów i etykiet RFID dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Dużym atutem Comex-u jest 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań automatycznej identyfikacja, którym chętnie dzieli się ze swoimi Partnerami. 


 
Entrust Datacard - firma oferuje niezawodne i bezpieczne technologie. Rozwiązania firmy obejmują zarówno karty finansowe, paszporty i dowody osobiste, jak i uwierzytelniania, certyfikaty i bezpieczną komunikację.


   
Forcepoint - przekształca cyberbezpieczeństwo, koncentrując się na tym, co najważniejsze: zrozumienie intencji ludzi podczas interakcji z kluczowymi danymi, gdziekolwiek się znajdują. Tworzy systemy umożliwiające firmom zapewnienie pracownikom nieograniczonego dostępu do poufnych danych, jednocześnie chroniąc własność intelektualną i upraszczając zgodność. Ma siedzibę w Austin w Teksasie i obsługuje ponad 20 000 organizacji na całym świecie.


 
Getac - innowacyjny dostawca wzmocnionych komputerów, notebooków i tabletów. Specjalizuje się dostarczaniu urządzeń przystosowanych do działania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Produkty wyposażone są w wzmocnione obudowy, solidne podzespoły, zbudowane są z wysokiej jakości materiałów oraz posiadają certyfikaty wojskowe.


 

GoDEX - założona w 1993 roku, siedzibę główną posiada w Tajpej na Tajwanie. Firma inżynieryjna specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów do drukowania kodów kreskowych, które pod względem ceny i wysokiej wydajności są wiodące na rynku. GODEX ma biura w USA, Europie i Chinach, a jego produkty są dystrybuowane na całym świecie. GODEX osiągnął sukces i zdobył lojalną rzeszę tysięcy klientów, dostarczając produkty po bardzo przystępnych cenach, które są wyjątkowo dobrze zaprojektowane i wspierane przez sieć partnerską.


 

Ivanti - firma powstała w styczniu 2017 roku z połączenia LANDESK i HEAT Software. Wcześniej LANDESK nabył takie firmy jak Wavelink, Shavlik i AppSense. HEAT został stworzony przez połączenie FrontRange i Lumension. Odkąd powstało Ivanti, dołączyła do niej również firma RES. Firma świadczy usługi IT, dostarcza rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw i bezpieczeństwa danych. Główna siedziba znajduje się w USA, ale firma ma 36 biur w 23 krajach m.in. w Londynie, Frankfurcie, Paryżu, Sydney, Szanghaju i Singapurze.


   

Labelmate - wiodący na świecie producent podajników, dyspenserów, nawijaków i obcinaków etykiet. Każdy produkt zbudowany jest zgodnie z surowymi standardami jakości przemysłowej. Ich jakość znajduje odzwierciedlenie w programie gwarancyjnym obejmującym 3 lub 5 lat.


 

Newland - firma założona w 2009 roku w Holandii. Po piętnastu latach intensywnego rozwoju, firma stała się jednym z top 500 wiodących producentów High-Tech i jednym spośród 100 najlepszych przedsiębiorstw rynku software w Chinach. Newland specjalizuje się w wynajdywaniu i implementacji, produkcji i zarządzaniu produktami do optycznego odczytu danych.


 

NiceLabel - firma założona w 1993 r.. Wiodący światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami, które pomagają firmom każdej wielkości poprawić jakość, szybkość i efektywność etykietowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.


 

Seagull Scientific - producent oprogramowania BarTender®, które przekształca informacje w etykiety, kody kreskowe, znaczniki RFID i dokumenty, które napędzają biznes.


 

Nordic ID - producent przenośnych terminali bezprzewodowych. Siedziba firmy mieści się w Salo w Finlandii. Nordic ID ma ponad 15-letnie doświadczenie w technologii automatycznej identyfikacji i ponad 10-letnie w technologii RFID. 


   

Point Mobile - firma została założona w 2006 roku i jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów urządzeń przenośnych dla przedsiębiorstw na świecie. Do 2012 roku, tworzyła urządzenia dla różnych znanych firm i dużych graczy w branży mobilności. W 2013 roku wprowadziła własną markę, oferując pełną gamę przenośnych komputerów mobilnych, wytrzymałych smartfonów, zintegrowanych mobilnych urządzeń płatniczych LTE / Android, terminali medycznych, czytników RFID i przenośnych skanerów Bluetooth.


   

Printronix - od ponad 40 lat zaspokaja globalne potrzeby klientów w zakresie drukowania przemysłowego. Jedna z najbardziej zaufanych marek w branży back office i drukowaniu w łańcuchu dostaw. Marka znana w branży motoryzacyjnej, handlu detalicznego, żywności i napojów, instytucji rządowych i użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych na całym świecie.


 

Proglove - niemiecka firma inżynieryjna założona w 2014 roku. Podchodzi do innowacji z myślą o człowieku, kształtując przyszłość inteligentnych urządzeń typu wearable dla przemysłu.


 

Ram Mount firma powstała w 1995 roku. Jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych rozwiązań montażowych do prawie wszystkich aplikacji i urządzeń. W swojej ofercie posiada ok. 5,5 tyś uchwytów montażowych dedykowanych do wielu urządzeń tj. telefonów, tabletów, laptopów, kamer, nawigacji, skanerów, drukarek, oraz sprzęt wędkarski. Profesjonalne rozwiązania pozwalają na montaż tych urządzeń pod dowolnym kątem w wszelkiego rodzaju środkach transportu (samochody osobowe i ciężarowe, wózki widłowe, samoloty, motocykle, rowery, łódki, kajaki, motorówki).


 

REA - firma powstała w 1982 roku. Siedziba centrali znajduje się w Mühltal na terenie Niemiec, gdzie odbywa się projektowanie, produkcja i montaż, a także serwis i dystrybucja. Grupę REA tworzą 4 marki: Rea Jet (przemysłowe systemy znakowania do bezdotykowego opisywania, kodowania i znakowania najróżniejszych produktów i powierzchni), Rea Label (rozwiązania etykietujące dla automatyzacji i logistyki), Rea Verifier (weryfikatory i systemy weryfikacyjne) oraz Rea Card (bezgotówkowe systemy płatnicze).


   

SICK - firma globalna założona w 1946 roku, która posiada ponad 50 spółek zależnych i udział w spółkach joint-venture, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. W roku 2018 firma SICK zatrudniała około 10 000 pracowników na całym świecie, generując przy tym obroty na poziomie 1,6 mld euro. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK dzięki swym inteligentnym czujnikom i rozwiązaniom aplikacyjnym tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.


 
SonicWall - amerykańska firma dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu bezpieczeństwa Internetu tj. sprzętowe zapory, urządzenia UTM (zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem), koncentratory VPN, urządzenia kopii zapasowych, filtry antyspamowe i kontrolery treści. Spółka SonicWall została założona w 1991 w Kalifornii, pierwotnie jako Sonic Systems, rozwijający sieciowe komponenty dla produktów Apple Macintosh.


   
SOTI - sprawdzony lider w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu oraz Internetu Rzeczy. Działa w zakresie zabezpieczania, zarządzania i wspierania operacji mobilnych.  Jasna wizja, koncentracja oraz zaangażowanie w badania i rozwój sprawiły, że jest liderem rynku w dostarczaniu ekscytujących, nowych rozwiązań w zakresie mobilności biznesowej.


   
Urovo - firma założona w styczniu 2006 roku. Jest jednym z wiodących producentów komputerów mobilnych (PDA) i terminali płatniczych. Przy średniej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 50% Urovo jest obecnie spółką publiczną notowaną na giełdzie w Shenzhen. Firma współpracuje ściśle z partnerami/klientami z ponad 50 krajów na świecie. Jej produkty i rozwiązania są szeroko stosowane w branżach takich jak logistyka, magazynowanie, finanse, produkcja, handel detaliczny, handel elektroniczny, dystrybucja hurtowa, opieka zdrowotna, hotelarstwo i inne.