Zadzwoń do nas

Poszukujemy kandydatów na stanowisko
„Specjalista ds. technicznych – elektronik”

Opis stanowiska:

  • instalacja, montaż, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych
  • działalność serwisowa (mobilne komputery przemysłowe, drukarki kodów kreskowych)
  • diagnoza, naprawy
  • przygotowanie zakupionego sprzętu dla Klienta (testy, konfiguracja)
  • świadczenie dodatkowych usług na rzecz Klientów Firmy (instalacje, doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia, przeglądy)
  • zdanie egzaminów i certyfikatów szkoleń, na które wydeleguje firma

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • chęci zdobywania wiedzy i rozwoju
  • znajomości zagadnień informatycznych, w tym zagadnienia sieci LAN i WIRELESS LAN
  • znajomości mobilnych systemów operacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie z elektroniką precyzyjną
  • dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych (montaż elementów THT, SMD, BGA)
  • umiejętności czytania schematów układów elektronicznych
  • znajomości obsługi urządzeń pomiarowych
  • prawa jazdy kat.B.
  • znajomości j. angielskiego (czytanie instrukcji techn., uczestnictwo w szkoleniach, rozmowy telefoniczne z producentami)

Mile widziane umiejętności programistyczne z zakresu sterowników PLC oraz urządzeń mobilnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki oraz miła atmosfera pracy
  • certyfikowane szkolenia w Polsce i za granicą
  • kartę Multisport

„Key Account Manager”

Współpraca z kluczowymi klientami, udział w spotkaniach biznesowych, szkoleniach i konferencjach branżowych. Kontakt telefoniczny z decydentami. Aktywności sprzedażowe wspierane przez system CRM. Praca głównie stacjonarna w warszawskiej siedzibie firmy.

Wymagania:

Min. roczne doświadczenie w sprzedaży, komunikatywna znajomość języka angielskiego, czynne prawo jazdy kat. B, dobra dykcja, przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Dodatkowym atutem będzie:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, zainteresowanie branżą nowoczesnych technologii

Oferujemy:

Umowę o pracę, szkolenia produktowe i sprzedażowe w Polsce i za granicą, szanse rozwoju, bardzo dobre warunki pracy, kartę Multisport.

„Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży”

Kontakt telefoniczny z decydentami. Aktywności wspierane przez system CRM. Praca stacjonarna w warszawskiej siedzibie firmy

Wymagania:

Dobra dykcja, przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Znajomość języka angielskiego, wykształcenie wyższe, zainteresowanie branżą nowoczesnych technologii.

Oferujemy:

Umowę o pracę, szkolenia produktowe i sprzedażowe, szanse rozwoju, bardzo dobre warunki pracy, kartę Multisport